Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek, které dají vašim zákazníkům jasný přehled o vašich produktech či značce. Nabízíme funkční a přehledné řešení vaší webové prezentace. Přispůsobte se modernímu světu a prezentujte veškeré svoje obchodní aktivity online. K tomu, aby tvorba webových stránek byla dokonalá, vede celá řada kroků. Několika body vám přiblížíme, jak vaše webové stránky tvoříme.

Jak webové stránky tvoříme

Plánování a architektura webu

Jako první krok navrhneme základní funkcionalitu stránek. Důležité je, aby byla zajištěna jejich prvotřídní funkčnost a naprostá přehlednost. Vybereme vhodnou doménu a webhosting. Každé webové stránky vyžadují různý výkon a je tedy důležité vybrat ty správné hodnoty.

Grafické zpracování a UX design

Grafické zpracování a UX design je důležitý proto, abychom věděli na jakou část publika chceme stránky cílit. Vzhled je nedílnou součástí prvního dojmu vašich klientů a je tedy nutné, aby setrvání na stránce bylo co nejdelší. Tím se zvýší potenciální možnost nákupu vašich produktů nebo služeb.

Programování a kódování

Při vývoji jednotlivých komponent využíváme moderní technologie jako PHP, Bootstrap, GIT, WordPress a další. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout řešení přímo na míru, aby byla dokonale zajištěna jednotlivá simbióza komponent pro kvalitní chod webových stránek.

Tvorba webových stránek

Nasazení systému pro správu obsahu. Tato část procesu zajistí, aby byla dokonale zpracovaná přístupnost k obsahu webových stránek. Uživatel si tedy bude moci upravovat obsah sám pomocí CMS. Systém pro správu obsahu má uživatelsky přívětivé prostředí i pro méně zdatné uživatele.

Analýza a SEO optimalizace

Webové stránky ovšem nejsou nikdy kompletní pokud se neudělá důkladná SEO optimalizace a analýza obsahu. Stránky se vyvýjí a proto je nutno tuto část provádět i v budoucnosti života stránek. Optimalizace musí zajistit součinnost s webovými prohlížeči a mýt možnost udělat analýzu návštěvnosti stránek.

Responsivní webdesign

Responsivní webové stránky se přizpůsobí kterémukoliv zařízení. Jsou tedy vhodné pro mobilní telefony, tablety i klasické desktopové počítače. Dynamicky mění velikost, podle typu obrazovky. Snažíme se svým klientům nabídnout takové řešení, které zvýší míru konverze a celkový provoz. 

A/B Testování webu

Po nastavení CMS a spuštění všech důležitých pluginů, může začít část testování webu. Tato část může mít hodně fází podle rozsáhlosti projektu. Důležité je správně otestovat dynamické části webu, jako jsou formuláře, zakládání uživatelů, uživatelské role atd.

WordPress

WordPress je svobodný open source publikační systém napsaný v PHP a MySQL pod licencí GNU GPL. Lze ho použít na menší webové stránky i na komplikovanější weby a eshopy. Dle oficiálních statistik je používán jako CMS na více než 27% webových stránek na světě. 

Kolik webové stránky stojí

Máte zájem o tvorbu webových stránek?

Josef Novotný

Josef Novotný

Web developer a administrator

+420 603 852 080
jnovotny@jnwebdesign.cz

Kontaktujte nás!