Grafické práce a UX design

Grafické práce a UX design jsou nedílnou součástí vývoje webových stránek. Proto, aby byla grafika dokonalá, musíme dodržet několik zásad. Hlavním identifikátorem vaší společnosti  je Logo a branding. Tyto dvě věci mohou z velké části ovlivnit možnost nákupu vašich služeb nebo produktů. Společnosti, které mají nezapomenutelnou značku, získávají důvěru u zákazníků mnohem snadněji.

Co potřebujete pro jednotný firemní styl

Firemní logo

Logotyp je grafická značka reprezentující výrobek nebo firmu. Je jedním z nejdůležitějších prvků pro prezentaci v reklamě. Hezky graficky zpracované logo, může do určité míry ovlivnit návštěvnost stránek nebo poptávku po produktu. Logo by mělo být graficky i barevně sladěno s vaší firemní identitou. 

Jednotný firemní styl

Corporate identity neboli jednotný firemní styl utváří celkový vizuální vzhled společnosti nebo výrobku. Proto by se tento vizuální styl měl odrážet i ve vašich webových stránkách. Úroveň a styl vaší identity do jisté míry ovlivňuje pohled vašich zákazníků na výrobky či služby. Firemní identita může obsahovat různorodé prvky jako je kodex firemního chování, či oblečení nebo styl používaných předmětů.

Reklamní bannery

Každé webové stránky občas potřebují nějaké zvýraznění produktu či služby. K tomu slouží reklamní bannery. Bannery mohou být statické, nebo flashové dynamické. Reklamní bannery jsou na dnešním webu velmi populární a hojně využívané. Bannery připravujeme pro PPC kampaně Google Ads a Sklik.

User Experience Design

User Experience Design je sada zásad a technik pro uživatelsky přívětivé prostředí vašeho webu. Je vždy zaměřen na uživatele, tedy i na jejich potřeby a cíle. Dokážeme vám pomoci s návrhem jednotlivých stran tak, aby bylo vše přehledné a skvěle funkční. Pro tvorbu návrhů používáme moderní nástroj Figma a produkty od společnosti Adobe .

Máte zájem o grafické práce a UX design?

Josef Novotný

Josef Novotný

Web developer a administrator

+420 603 852 080
jnovotny@jnwebdesign.cz

Kontaktujte nás!